شناسه : 935
شنبه 1 مهر 1396 ساعت 12:07 2017-9-23 12:07:27
نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه آمریکا با بدعهدی خود بارها نشان داد که کشور قابل اعتمادی نیست، گفت:  ترامپ نماد استکبار جهانی است.
نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس مطرح کرد:

ترامپ نماد استکبار جهانی/ مصمم به ادامه مسیر امام و ولایت هستیم

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه آمریکا با بدعهدی خود بارها نشان داد که کشور قابل اعتمادی نیست، گفت: ترامپ نماد استکبار جهانی است.

سید حسن حسینی شاهرودی پیرامون اظهارات اخیر ترامپ ضمن بیان اینکه صحبت‌های سخیف و غیرمنطقی رئیس‌جمهور آمریکا در مجمع جهانی سازمان ملل برای ایران تازگی ندارد، ابراز داشت:  ۳۸ سال است که این سخنان را از رؤسای جمهور آمریکا شنیده‌ایم و این کشور هرگز برای ایران قابل‌اعتماد نبوده است.

وی با تأکید بر اینکه در مسیر امام و ولایت‌فقیه می‌توان مصون ماند، افزود:  از بدو به ثمر رسیدن پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون دشمنی آمریکا و موضع‌گیری آن‌ها در قبال ایران و کشورهای اسلامی همواره مطرح بوده است که هرچه بیشتر صحبت می‌کند ماهیت زشت و پلید استکبار جهانی بیشتر آشکار می‌شود.

عضو خانه ملت بابیان اینکه ترامپ نماد استکبار جهانی است، ابراز داشت:  سابقه تاریخی از گذشته دور نشان می‌دهد که نباید به آمریکا اعتماد کرد لذا هر چه فریاد داریم باید بر سر استکبار بکشیم که در مسیر امام و ولایت‌فقیه خواهیم ماند.

حسینی شاهرودی بیان کرد:  مهم‌ترین وظیفه در قبال صحبت‌ها و سیاست‌های استکبار جهانی انسجام و وحدت درون همه جناح‌های نظام است و باید این وجهه مشترک را در مبارزه با دشمنان اسلام حفظ و آن را تقویت کنیم.

وی افزود:  برای مقابله با هرگونه تهدید باید با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب و قرار گرفتن در مسیر شهدا و ولایت‌فقیه، اتحاد را سرلوحه کار خود قرار دهیم./

 

اضافه کردن دیدگاه جدید