نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم برطرف کردن موانع ورود بخش خصوصی در شرق استان سمنان گفت:  رأی مجلس به وزرای پیشنهادی رئیس‌جمهور برای تشکیل دولت دوازدهم، فراجناحی و فرا فراکسیونی بود.
نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم برطرف کردن موانع ورود بخش خصوصی در شرق استان سمنان گفت: رأی مجلس به وزرای پیشنهادی رئیس‌جمهور برای تشکیل دولت دوازدهم، فراجناحی و فرا فراکسیونی بود.

سیدحسن حسینی شاهرودی در آئین افتتاح هم‌زمان پروژه‌های هفته دولت در شاهرود اظهار داشت:  آغاز کار دولت دوازدهم هم‌زمان با هفته دولت شد و این مهم یک ظرفیت مطلوب برای دولت‌مردان و اعضای کابینه دولت دوازدهم به شمار می‌رود.

وی با تأکید بر اینکه رأی مجلس به وزرای دولت دوازدهم فراجناحی و فرا فراکسیونی بود اذعان کرد:  سیاست و سلایق حزبی و جناحی نقشی در رأی اعتماد نمایندگان مجلس به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم نداشت.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:  65 درصد از وزرا با دریافت بیش از 200 رأی از نمایندگان انتخاب شدند و این رأی کاملاً شفاف و واقعی بود.

وی با تأکید بر اینکه همراهی و همکاری مجلس با دولت برای تحقق اهداف عالی نظام یکی از مهم‌ترین اصولی است که باید رعایت شود افزود:  انتخاب وزرا و کابینه دولت دوازدهم به دور از اختلافات سیاسی و جناحی مصداق بارزی از حمایت مجلس از دولت است.

حسینی شاهرودی با تأکید بر اینکه موانع ورود بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در پروژه‌های اقتصادی باید مرتفع شود خاطرنشان کرد:  توان‌بخش خصوصی قابل قیاس با دولت نیست با ورود بخش خصوصی اقتصاد ما پویا خواهد شد.

وی با اشاره به بحران کم‌آبی در سراسر استان سمنان بیان کرد:  شهرستان شاهرود به‌عنوان محور کشاورزی در استان سمنان قرار دارد و بحران کم‌آبی می‌تواند خسارت‌های سنگینی را به بدنه کشاورزی استان سمنان وارد کند.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد:  این شهرستان باوجود پتانسیل قوی که در حوزۀ گردشگری و صنایع تبدیلی دارد می‌تواند زمینه‌ساز ایجاد اشتغال و رونق تولید در استان شود./

 

دیدگاه ها

سلام و روز به خیر متاسفانه بعلت شیب و سربالایی گردنه اهوان هیچ سرمایه گذاری به این سمت نمیاد و سمنانی ها به هر نحوی اونو نگه میدارند و و مدیران شهرستانی هم اگر سرمایه گذاری با سختی و تلاش عبور کند دوباره به مرکز استان برای کوچک ترین کاری میفرستند و اینبار دیگر بر نمیگردد

اضافه کردن دیدگاه جدید