نماینده شاهرود و میامی در مجلس ضمن گرامی‌داشت سال‌روز حماسه ۹ دی، در پیامی این روز را حماسه تجدید میثاق مردم ایران اسلامی دانست.
نماینده شاهرود و میامی در مجلس ضمن گرامی‌داشت سال‌روز حماسه ۹ دی، در پیامی این روز را حماسه تجدید میثاق مردم ایران اسلامی دانست.

سید حسن حسینی شاهرودی در پیامی به مناسبت ۹ دی، نوشت: نهم دی‌ماه روز بصیرت، میثاق امت با ولایت، دفاع از انقلاب اسلامی و قانون اساسی است که اوج بصیرت، اقتدار و غیرت دینی مردم در دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی و عظمت ملت ایران را بیش‌ازپیش در نگاه جهانیان برجسته و حضور و مشارکت در جهت دفاع از انقلاب و ارزش‌های آن را به نمایش گذاشت.

در این پیام آمده است: ازاین‌رو مطابق بیانات مقام معظم رهبری، «نهم دی‌ماه، حادثه کوچکی نیست بلکه آن حرکت عظیم و ماندگار مردمی، شبیه حرکت بزرگ ملت در روزهای اول انقلاب است و باید تلاش شود در سالگرد این حماسه، حرف اصلی ملت ایران، یعنی حرکت در سایه دین و تحقق وعده‌های الهی تبیین شود».

در ادامه پیام حسینی شاهرودی می‌خوانیم: صدای یکپارچه ملت ایران بر اساس اصل ولایت‌فقیه و صیانت از آرمان‌های انقلاب رخ داد و مهر تأییدی بر اندیشه ولایت‌فقیه بود که باعث شد ملت ایران هیچ‌گاه دست‌های خائن را که همواره سعی داشته‌اند با دشمنان همسویی داشته باشند را فراموش نکرده و هم‌نوا با خائنان حرکت نکنند.

وی در این پیام تأکید می‌کند: بی‌شک مردم مؤمن، متعهد، ولایتمدار و همیشه درصحنه شهرستان‌های شاهرود و میامی نیز به‌مانند سنوات گذشته با حضور گسترده خود بار دیگر دشمنان قسم‌خورده این نظام را از رسیدن به اهدافشان مأیوس و یک‌بار دیگر صلابت مردمی انقلاب اسلامی را به نمایش خواهند گذاشت.

در خاتمه این پیام آمده است: این‌جانب بار دیگر ضمن گرامیداشت سالگرد این حماسه عظیم که به‌واقع تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل عظیم الشان (ره) و مقام عظمای ولایت است، از یکایک مردم فهیم خطه معلمان دین و اخلاق دعوت می‌کنم تا در راستای پاسداشت از امنیت و منافع ملی باحضور پرمعنای خود در این راهپیمایی باشکوه عزم راسخ‌شان را در تقویت ارکان نظام و مبارزه با فساد و بی‌تدبیری و قانون گریزی به اثبات رسانند.

اضافه کردن دیدگاه جدید