شاهرود - نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس بابیان اینکه مشکلات عدیده‌ای در بخش مسکن مهر شهرهای شاهرود و میامی وجود دارد، گفت: متاسفانه تصویب طرح جامع شاهرود ۱۰ سال به طول انجامیده است.
نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس تاکید کرد:

ضرورت تسریع در تصویب طرح جامع شاهرود/مسکن مهر مهمترین چالش شاهرود

شاهرود - نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس بابیان اینکه مشکلات عدیده‌ای در بخش مسکن مهر شهرهای شاهرود و میامی وجود دارد، گفت: متاسفانه تصویب طرح جامع شاهرود ۱۰ سال به طول انجامیده است.

سید حسن حسینی شاهرودی صبح شنبه در نخستین جلسه کمیسیون ماده پنج شرق استان سمنان به میزبانی سالن جلسات فرمانداری شاهرود ضمن بیان اینکه یکی از مواهب استقلال اداره کل راهداری و حمل و نقل شرق استان سمنان تشکیل کمیسیون ماده پنج در شاهرود است، ابراز داشت: در حوزه شهرسازی مشکلات بسیاری در شرق استان وجود دارد و برای نمونه تصویب طرح جامع شاهرود ۱۰ سال طول کشید و هنوز هم مراحل نهایی خود را در وزارت مربوط طی نکرده و لذا امیدواریم این استقلال ادارات کل راه و شهرسازی شرق و غرب این روند را تسریع کند.

وی بابیان اینکه مهمترین چالش در حوزه مسکن شهرهای شاهرود و میامی، موضوع مسکن مهر است، گفت: بیشترین چالش در حوزه مسکن را برای این دو شهرستان شاهد هستیم و این در حالی که سالیان سال می‌گذرد و جلساتی نیز برگزار اما اغلب مصوبات آنها عملیاتی و اجرایی نشده است.

تشکیل کمیسیون ماده ۵ در شاهرود

عضو خانه ملت بابیان اینکه تشکیل کمیسیون ماده پنج موهبت بسیار خوبی است که امیدواریم مردم از آن بهره‌مند شوند، ابراز داشت: با تفکیک اداره کل راه و شهرسازی شرق استان و استقلال آن شاهد یک اداره کامل و جامع با چهار مأموریت راهسازی، راهداری، حمل و نقل و شهرسازی هستیم و امیدواریم تمامی چالش‌های حوزه مسکن با این اتفاق رفع شود.

حسینی شاهرودی در ادامه تصریح کرد: در حوزه راه طی سنوات گذشته رقمی معادل ۲۰ میلیارد تومان برای نگهداری راه‌های استان منظور شد اما با وجود اختصاص ۵۰ درصد راه‌های استان در شاهرود و میامی تنها پنج درصد معادل پنج میلیارد تومان به این دو حوزه تعلق گرفت.

وی افزود: رقمی که امسال برای حوزه راه و شهرسازی تعلق خواهد گرفت عدد خوبی خواهد بود که برای غرب به ویژه شرق استان سمنان اتفاقات خوبی را رقم خواهد زد.

اضافه کردن دیدگاه جدید