شناسه : 1551
پنجشنبه 30 خرداد 1398 ساعت 19:07 2019-6-20 19:07:32
ما نمایندگان باید به وظایف اصلی خود یعنی «قانون‌گذاری» و «نظارت» مشغول باشیم.
ما نمایندگان باید به وظایف اصلی خود یعنی «قانون‌گذاری» و «نظارت» مشغول باشیم.

حسینی شاهرودی در ابتدای گفتگوی خود با خبرنگاران مرآت، با تأکید بر این که به استفاده از پروپاگاندای رسانه‌ای برای نیل به اهداف خاص اعتقاد ندارم اظهار داشت: ما نمایندگان باید به وظایف اصلی خود یعنی «قانون‌گذاری» و «نظارت» مشغول باشیم.

وی با شفاف توصیف کردن مواضع شبکه اطلاع‌رسانی مرآت در موضوعات گوناگون گفت: هنگامی که نگاه انقلابی بر مجموعه‌ای که رسالتش اطلاع‌رسانی است حاکم باشد، آن رسانه می‌کوشد ضمن کشف و بیان واقعیات، مطالبات مردم را در عرصه رسانه مطرح کند و خدمات نظام را نیز به گوش مردم برساند.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با بیان این که مرآت، آینه‌ای است که می‌تواند مسئولان را در نگاه مردم تصویر کند افزود: خوش‌وقتیم از این که مشاهده می‌کنیم مرآت از استقلال لازم برخوردار است؛ به ویژه در شرایطی که غالب رسانه‌‌ها یا جناحی هستند و یا وابستگی‌های خاص دارند.

حسینی شاهرودی با اشاره به این که یک رسانه مستقل انقلابی انعکاس هرآن‌چه که در راستای دیدگاه مردم و رهبری است را وظیفه خود می‌شمارد گفت: رسانه مستقل انقلابی البته وابستگی تنگاتنگی با بدنه نظام دارد و جزئی از نظام محسوب می‌شود اما جریان‌های سیاسی برای چنین رسانه‌ای خط قرمز نیست.

وی افزود: من در چند سالی که مرآت را رصد کرده‌ام، آن را رسانه‌ای مستقل و وزین یافته‌ام.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در ادامه پاسخگوی پرسش‌های خبرنگاران مرآت بود که مشروح این پرسش و پاسخ در آینده نزدیک منتشر خواهد شد.

اضافه کردن دیدگاه جدید