شناسه : 1542
پنجشنبه 23 خرداد 1398 ساعت 19:47 2019-6-13 19:47:10
نماینده شهرستان های شاهرودو میامی در مجلس شورای اسلامی گفت : وضعیت راه های شرق استان سمنان مناسب نیست و بهسازی وتکمیل راه های مواصلاتی ضرورت دارد
نماینده شهرستان های شاهرودو میامی در مجلس شورای اسلامی گفت : وضعیت راه های شرق استان سمنان مناسب نیست و بهسازی وتکمیل راه های مواصلاتی ضرورت دارد

به گزارش ایرنا، سیدحسن حسینی شاهرودی یکشنبه شب درنشست تخصصی بامدیرکل راه وشهرسازی شرق استان سمنان، فرماندار، سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر میامی با اشاره به اینکه راه‌های مواصلاتی شهرستان میامی مناسب نیست، افزود: محورهای میامی-داورزن، میامی-جاجرم و میامی-جیلان نیازمند اختصاص بودجه لازم برای بهسازی و تکمیل است.

وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی میامی در مسیر عبور میلیون‌ها مسافر، گفت: ورودی و خروجی شهر میامی از وضعیت مناسبی برخوردار نبوده و نیازمند طرح مطالعاتی است.
نماینده شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات حوزه مسکن در شهر میامی تصریح کرد: برای رفع مشکلات مسکن و موانع شناسایی شده دراین شهرستان اقدام جدی صورت پذیرد.
مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان نیز در این نشست با اشاره به برنامه‌های انجام شده، گفت: در هفته آینده روکش آسفالت و بهسازی محور میامی به جاجرم به طول ۱۰ کیلومتر آغاز خواهد شد.
امیرعمیدی با اشاره به اینکه محور میامی -داورزن از اهمیت فراوانی برخوردار است، تصریح کرد: بودجه لازم اختصاص یافته و عملیات تکمیلی این محور آغاز می‌شود.
عمیدی با توجه به ضرورت آسفالت محور میامی -جیلان نیز اظهار کرد: آسفالت ۱۴ کیلومتر از این محور در اولویت قرار دارد که اقدامات زیرسازی انجام پذیرفته است.
احمد ملایری سرپرست فرمانداری میامی نیز گفت: طراحی کارشناسی شده برای نظم ترافیکی مناسب و معرفی شهرستان در ورودی و خروجی میامی ضرورت دارد.
محمود صائمی سرپرست شهرداری میامی نیز در این جلسه با توجه به مشکلات ورودی و حوزه شهری میامی گفت: افزایش محدوده شهری و اختصاص قیر و ساماندهی ورودی شهر میامی ضرورت دارد.
عباسعلی اصغری رئیس شورای اسلامی شهر میامی هم در این نشست ضمن تقدیر از اقدام‌های مسئولان استان سمنان و شهرستان میامی برای رفع مشکلات اساسی این شهر، افزود: آسفالت جاده جیلان و ساماندهی ورودی شاهرود - میامی تقاضای جدی مردم است.
اصغری در ادامه گفت: ساماندهی ورودی شهر میامی از دیگر خواسته‌های مردم این شهر است.
بازدید از فرآیند ساخت مرکز بهداشت و بیمارستان امام رضا (ع) میامی از دیگر برنامه‌های سفر نماینده شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی بود.
شهرستان میامی با جمعیتی بیش از ۴۰ هزار نفر در شرق استان سمنان واقع است.

اضافه کردن دیدگاه جدید