شناسه : 1505
چهارشنبه 11 ارديبهشت 1398 ساعت 23:22 2019-5-1 23:22:04
دکترحسینی شاهرودی در آیین تجلیل از شورای اسلامی ادوار شاهرود که در محل سالن جلسات شورای اسلامی  شاهرود برگزار شد اقدامات زیرساختی را رمز ماندگاری شهرداران موفق و سابق شهر عنوان کرد.
دکترحسینی شاهرودی در آیین تجلیل از شورای اسلامی ادوار شاهرود که در محل سالن جلسات شورای اسلامی شاهرود برگزار شد اقدامات زیرساختی را رمز ماندگاری شهرداران موفق و سابق شهر عنوان کرد.
 دکتر  حسینی شاهرودی  در جمع اعضای محترم شورای اول تا پنجم شاهرود که به  میزبانی و ابتکار شورای اسلامی شاهرود برگزار شد اشاره کرد :  این نشست صمیمانه و نمادین که امروز به میزبانی  شورای پنجم شهر صورت پذیرفت یک  اقدام ارزنده برای تجلیل از شوراهای گذشته و شهرداران سابق این شهر بود اما پیشنهاد میشود این کار  ارزشمند برای هم افزایی هرچند بیشتر، بصورت  ( شورای ادوار ) استمرار یابد.
وی ادامه داد: یکی از فلسفه های تشکیل شورای شهر، مشارکت دادن  شهروندان در پیشبرد  امورشهری است.اینجانب به نمایندگی از مردم در روزهای اول خدمت  شهردار محترم و  پرتلاش شاهرود عرض کردم برای جلب  اعتماد عمومی باید نسبت به  زیباسازی و  تغییر چهره شهر همت کرد اما این بخشی از کار است.
نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی تاکید کرد: قطعاً هر حرکت و اقدام  زیربنایی در شهر با  تنش ها و  فشارهای مالی مواجه است اما یقیناً  کارهای زیرساختی موجب خواهد شد تا آیندگان  قدردان مسئولان  ومدیران پیشین خود باشند.رمزماندگاری شهرداران بزرگی چون  صادقیان و  عاطفی و... هم به دلیل اقدامات زیرساختی بود که در  سالیان دور انجام پذیرفت.
 

اضافه کردن دیدگاه جدید