دکتر سید حسن حسینی شاهرودی در جمع تعدادی از موثرین شهرستان شاهرود گفت: من فردی سیاسی هستم اما برای مردم سیاسی کاری نمی کنم و نخواهم کرد.
دکتر سید حسن حسینی شاهرودی در جمع تعدادی از موثرین شهرستان شاهرود گفت: من فردی سیاسی هستم اما برای مردم سیاسی کاری نمی کنم و نخواهم کرد.
وی افزود: از ابتدا و در زمان تبلیغات انتخاباتی هیچ وقت نگفتم چنین می کنم و چنان می کنم و برای فلان روستا این امکانات را می آورم یا برای شاهرود فلان کار را می کنم بلکه سعی کردم حرفی بزنم که در آن فاز عملی باشد و بتوان اجرایش کرد که الحمدلله تا کنون اکثر آن شعارها عملی شده است و ثمرات آن که اکثرا کارهای زیرساختی بوده حتی بعد از دوره نمایندگی من به ثمر می نشیند.  
 
حسینی اظهار کرد: بیست سال به من فشار می آوردند که برای انتخابات مجلس به شاهرود بیا اما نیامدم تا اینکه فکر کردم ایندفعه می توانم ثمربخش باشم و احساس کردم آمدنم مفید فایده خواهد بود. 
 
نماینده شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در شرایط ویژه اقتصادی، اتفاقاتی که در اختصاص بودجه و امکانات برای شاهرود و میامی افتاد اتفاقات ویژه ای بود که ثمرات آن بتدریج برای مردم مشهود خواهد شد.
 
وی مصداقی از فعالیتهای خود را برشمرد و گفت: در بحث راه آهن اینچه برون، شاهرود، طبس، بندرعباس که یک پروژه عظیم فراملی است و برای اجرای آن سرمایه گذاران خارجی وجود دارد، دهها زونکن مکاتبات در دفاتر تهران و شاهرود من وجود دارد و با اینکه بنظر بسیاری از مردم به زودی انجام شدنی نیست اما با پیگیری های بعمل آمده امروز این پروژه به اجرا نزدیک و نزدیک تر شده است و با اجرایی شدن آن نه تنها شاهرود و نه تنها منطقه و حتی کشور بلکه کشورهای اطراف هم از ثمرات اقتصادی آن منتفع خواهند شد. 
 
وی تصریح کرد: اگر بدنبال رأی باشم چرا باید بدنبال راه آهنی باشم که حتی مطالعات آن ممکن است 4 سال طول بکشد و ثمرات تبلیغاتی آن برای فرد بعدی باشد اما بر این باورم که کارهای زیرساختی اگر چه در دید مردم خیلی مشهود نیستند اما آینده شهرم را تضمین می کنند و به ثمر رسیدن آن مهم نیست در دوره من باشد. البته هجمه های زیادی از سوی بعضی از افراد در رسانه های مختلف بر ما وارد می شود اما روزی که برای خدمت به مردم شهرم قسم خوردم تنها ملاک مهم برایم رضای خدا و پیشرفت شهرم بود و مطمئن بودم که شاهد این قضایا خواهم بود. 
 
دکتر حسینی شاهرودی با دفاع از شهرداران سختکوش شاهرود از پیش از انقلاب تاکنون با اشاره به اقدامات زیرساختی آقای صادقیان شهردار گذشته شاهرود افزود: در دیداری که شهردار شاهرود در خانه ملت با اینجانب داشت: به شهردار شاهرود گفتم روزی که آقای صادقیان کارهای زیربنایی انجام می داد عده ای آمدند و بر علیه او شعار دادند اما او گفت اشکالی ندارد سالها بعد اقدامات من را می بینید و همین هم شد که بعدا همانهایی که بر علیه وی شعار داده بودند آمدند و ضمن عذرخواهی از او درخواست کردند که دوباره بر مسند شهرداری تکیه بزند. 
وی کارهای زیرساختی کرده بود و آینده پژوهی را برای شاهرود سرلوحه کارهای خود قرار داده بود. لذا باید بگویم نگاه به آینده کمتر دیده می شود و شاید اکثرا بگویند الان چه کاری انجام شده ؟  
وی تاکید کرد: می توانم کار سیاسی کنم، بلدم و حرفه ای هم هستم اما وجدانم سیاسی کاری را قبول نمی کند. عده ای می گویند حرف های تبلیغاتی بزن و چیزهایی را بگو که عوام پسند باشد اما هرگز دنیال این مسائل نبوده و نیستم حتی اگر به ضررم تمام شود.  
حسینی با اشاره به اینکه برای همسو کردن مخالفان در مساله اداره کل راه بیشتر از این نمی توانم وقت بگذارم اظهار کرد: عقیده ام بر این است کسانی که بخواهند مساله ای را درک کنند با چند دلیل و مدرک به نتایج خود می رسند اما کسانی که خود را به خواب می زنند بیدار کردنشان سخت است و وقت گذاشتن بیش از حد روی این مساله از دیگر امور ما را باز می دارد. مثلا در همین مساله تهاتر البرز شرقی بعضی رسانه ها چقدر بر علیه ما مطلب نوشتند و هیاهو به راه انداختند اما درآخر نتیجه آن را دیدیم که چگونه به نفع شهرداری شاهرود مساله تمام و البرز شرقی هم منفعت خود را برد.

اضافه کردن دیدگاه جدید