شناسه : 1449
يكشنبه 25 فروردين 1398 ساعت 00:00 2019-4-14 00:00:30
نماینده ولی فقیه در استان سمنان با اشاره به حادثه رانش زمین در حسین آباد کالپوش میامی، گفت: گره‌گشایی از مشکلات مردم این بخش در اولویت مسئولان استان باشد.
نماینده ولی فقیه در استان سمنان با اشاره به حادثه رانش زمین در حسین آباد کالپوش میامی، گفت: گره‌گشایی از مشکلات مردم این بخش در اولویت مسئولان استان باشد.

 آیت الله سید محمد شاهچراغی در بازدید از مناطق دچار رانش شده کالپوش در شرق استان سمنان و با بیان اینکه گره گشایی از مشکلات مردم کالپوش اولویت مسئولان باشد، ابراز کرد: امروز مردم این روستاها نیازمند خدمت رسانی وسیع هستند چرا که بعضاً با مشکلات انبوهی روبرو شده اند.

وی با بیان اینکه مسئولان استان سمنان و شهرستان میامی می‌بایست به وعده‌های خود در قبال رسیدگی به مشکلات این روستا باید عمل کنند، ابراز کرد: بسیاری مردم روستاهای بخش کالپوش دچار مشکل هستند و امروز باید نگاه ویژه‌ای به رفع مشکلاتشان داشت.

امام جمعه سمنان با بیان اینکه سخنان مردم کالپوش را به مسئولان استان سمنان خواهم رساند، گفت: این مردم نیازمند خدمت رسانی و کمک هستند.

آیت الله شاهچراغی ضمن تقدیر از خدمات ارائه شده در کالپوش بیان کرد: مطمئن هستیم که مسئولان در کنار مردم خواهند بود اما انتظار داریم تلاش‌ها برای کمک‌رسانی به مردم این منطقه که دچار رانش شدید زمین شده‌اند، بیشتر شود.

وی درباره سفر امروز خود به بخش کالپوش در شرقی‌ترین قسمت استان سمنان نیز توضیح داد: حضور در جمع مردم این روستا برای گره گشایی از مشکلات مردم است.

عضو خبرگان رهبری همچنین گفت: در حال حاضر موضوع رانش زمین و تخلیه منازل مردم در کالپوش مهمترین موضوع جاری در استان سمنان است که همه باید برای رفع آن دست به کار شوند.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید