نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی اصل ستاد بحران را قبل از  بحران دانست و افزود:  قبل از بحران می‌بایست نقاط ضعف شناسایی و اصلاح شود.
نماینده شاهرود و میامی در مجلس:

اصل ستاد بحران قبل از بحران است

نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی اصل ستاد بحران را قبل از بحران دانست و افزود: قبل از بحران می‌بایست نقاط ضعف شناسایی و اصلاح شود.
 دکترحسینی شاهرودی در ادامه تصریح کرد: مدل ما امروز متأسفانه این است که هزینه‌های جاری را انجام می‌دهیم اما برای حوزه  زیرساختی کاری صورت نمی‌گیرد اصل ستاد بحران قبل از  بحران است که می‌بایست نقاط ضعف شناسایی و اصلاح شود.
 وی اضافه کرد: سال گذشته برای راهداری میامی اعتباری در نظر گرفته شد اما این در شرایطی است که فرمانداران متأسفانه از این  اعتبارات برای گریدر دو میلیارد تومانی هزینه نمی‌کنند و اعتبارات را فقط در نقاطی که به چشم دیده می‌شود صرف می‌کنند، با این اعداد و ارقام نمی‌توان بحران را پشت‌سر گذاشت، هنگامی در حادثه هستیم اقدامات صورت گرفته توسط مسئولان خودش را نشان می‌دهد.
 عضو خانه ملت بابیان اینکه درست که حادثه سنگین و غیر مترقبه بود و ۵۰ تیم  برق‌ رسانی جابه‌جا و ۱۵۰ تیر شکسته شدند، ابراز داشت: اصلاح این حجم آسیب کار سختی است و همین رسیدن تا محل دو روز طول کشید که اگر تجهیزات لازم در کالپوش مستقر بود سرعت عمل بیشتر می‌شد لذا مسئولان  ستاد بحران استان قبل از بحران مدیریت کنند و به فکر باشند.
 

اضافه کردن دیدگاه جدید