شناسه : 1395
پنجشنبه 25 بهمن 1397 ساعت 04:23 2019-2-14 04:23:02
نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس از اختصاص 400 میلیارد تومان اعتبار در سفر دولت به شاهرود خبر داد و گفت: فرودگاه بین‌المللی شاهرود نیز اعتبارات خوبی دریافت کرده است.
نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس خبر داد

اختصاص 400 میلیارد تومان اعتبار در سفر دولت به شاهرود

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس از اختصاص 400 میلیارد تومان اعتبار در سفر دولت به شاهرود خبر داد و گفت: فرودگاه بین‌المللی شاهرود نیز اعتبارات خوبی دریافت کرده است.

سیدحسن حسینی‌شاهرودی در یادواره شهدای اصناف شهرستان شاهرود در حسینیه اعظم مدرسه قلعه این شهر با گرامیداشت دهه مبارک فجر و چهل سالگی انقلاب اسلامی اظهار کرد: اولین جمهوری اسلامی ولایی شکل گرفت و حضور مردم کارساز بود.

وی تصریح کرد: نخستین راز ماندگاری انقلاب ملت ایران، اسلامی بودن است و این انقلاب صرفاً مردمی، فرهنگی و سیاسی نبود و از باورهای دینی مردم نشأت گرفت.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی افزود: حضور مردم در کنار امام خمینی (ره) و بر اساس باورهای دینی و مذهبی سبب ایستادگی ملی شد و این ملت تاکنون در صحنه انقلاب ایستاده است.

حسینی‌شاهرودی افزود: با همه شرایط سخت اقتصادی و معیشتی در روز 22 بهمن مشاهده خواهیم کرد که مردم چگونه از انقلاب دفاع و اثبات خواهند کرد که در کنار انقلاب ایستاده‌اند.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به فعالیت‌های مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ما همه منافع را در راستای نظام اسلامی قرار دادیم و پیشرفت‌های بسیاری را شاهد هستیم.

حسینی‌شاهرودی ادامه داد: حضور و همدلی مردم مهم است و باید این حضور باشد و توفیقات همه نمایندگان مجلس از حمایت مردم حاصل شده است.

وی با بیان درخواست‌های خود از رئیس‌جمهوری در باب حضور در شهرستان شاهرود گفت: در سفر رئیس‌جمهوری به اهداف خود رسیدیم؛ مرز هوایی در سفر رئیس دولت محقق شد و این‌ها همه ناشی از حضور مردم در صحنه بود.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعتبارات شهرستان 37 میلیارد تومان است که ما 400 میلیارد تومان اعتبار گرفتیم و این یعنی 10 برابر اعتبار شهرستان و در حوزه‌های مختلف در سفر رئیس‌جمهوری اعتبار اختصاص یافته است.

وی اضافه کرد: 191 میلیارد تومان در حوزه راه در استان سمنان اعتبار گرفتیم و در بخش‌های کشاورزی، آب‌رسانی، فرهنگی و گردشگری نیز اعتبارات خوبی تخصیص پیدا کرد و 30 میلیارد تومان برای فرودگاه اختصاص یافت.

اضافه کردن دیدگاه جدید