نماینده شاهرود و میامی در مجلس با اشاره به نگاه ویژه به بخش بیارجمند در راستای محرومیت‌زدایی، گفت: ۲۵ درصد اعتبارات شهرستان به این بخش تعلق دارد.
نماینده شاهرود و میامی در مجلس با اشاره به نگاه ویژه به بخش بیارجمند در راستای محرومیت‌زدایی، گفت: ۲۵ درصد اعتبارات شهرستان به این بخش تعلق دارد.

سید حسن حسینی شاهرودی در آیین افتتاح متمرکز طرح‌های عمرانی و اقتصادی بخش بیارجمند به میزبانی دفتر خود ضمن بیان اینکه نگاه مسئولان به این بخش، نگاهی مبتنی بر توسعه و برون‌رفت از محرومیت است، تأکید کرد: ۲۵ درصد از اعتبارات شهرستان شاهرود به این بخش اختصاص می‌یابد.

وی بابیان اینکه در سفر ماه گذشته رئیس‌جمهور به استان سمنان و شاهرود نیز اعتبارات خوبی برای بخش بیارجمند در نظر گرفته شد، ابراز کرد: ۱۱۶ میلیارد تومان اعتبار در این سفر به پروژه‌های عمرانی و اقتصادی این بخش تعلق‌گرفته است.

اجرای طرح لایروبی قنوات توسط بسیج

عضو خانه ملت بابیان اینکه انتظار ما از مسئولان شهرستانی و بخش بیارجمند احصاء مشکلات و تلاش برای جذب حداکثری اعتبارات و صرف آن‌ها در راستای محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی مردم است، بیان کرد: توسعه کلیدواژه بخش بیارجمند است.

حسینی شاهرودی بابیان اینکه استخر بیارجمند سال‌ها است به‌صورت پروژه‌ای نیمه‌تمام درامده که نیازمند توجه مسئولان است، گفت: خوشبختانه با پیگیری‌های صورت گرفته این پروژه به زودی تکمیل می‌شود و زمینه ورزش، تفریح و نشاط جوانان پویای این بخش که برای استفاده از استخر باید فاصله ۱۲۰ کیلومتری تا شاهرود را سفر می کردند، مهیا می شود.

وی افزود: دو کار عمده دیگر در بخش بیارجمند صورت گرفته که یکی از آن‌ها تبدیل کارخانه قدیمی دخانیات به محور گردشگری و اقامتگاه است و دیگری لایروبی قنوات به همت بسیج سازندگی که توانسته خوشبختانه خدمات و توسعه خوبی را به این بخش هدیه کند.

نماینده شاهرود و میامی در مجلس گفت: بیارجمند دارای ظرفیت‌های عظیم در بخش گردشگری، کشاورزی و ... است که باید زمینه بازگشت جمعیت کوچ کرده از این منطقه به زادگاهشان فراهم شود.

اضافه کردن دیدگاه جدید