مدیرکل فناوری اطلاعات سمنان از افتتاح هشت پروژه ارتباطات زیرساخت و فناوری اطلاعات استان خبر داد و گفت: برای بهره‌برداری از این طرح‌ها ۳۰ میلیارد و ۴۱۶ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است
مدیرکل فناوری اطلاعات سمنان از افتتاح هشت پروژه ارتباطات زیرساخت و فناوری اطلاعات استان خبر داد و گفت: برای بهره‌برداری از این طرح‌ها ۳۰ میلیارد و ۴۱۶ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است

سید مسعود میر رضایی در حاشیه برگزاری شورای اداری سمنان با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات ضمن بیان اینکه هشت پروژه ارتباطات زیرساخت و فناوری اطلاعات استان هم اکنون و توسط وزیر به صورت ویدئو کنفرانس درمحل سالن اجتماعات امور مالیاتی استان افتتاح شد، ابراز داشت: برای بهره‌برداری از این طرح‌ها ۳۰ میلیارد و ۴۱۶ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

وی بابیان اینکه توسعه پهنای باند دسترسی دیتا اپراتورها در سه شهر سمنان، شاهرود و دامغان به انجام رسید، اضافه کرد: این اقدامات در چهل سلگی انقلاب به توسعه خدمت‌رسانی به مردم منتهی می شود.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان بابیان اینکه توسعه ظرفیت شبکه انتقال مراکز و ایستگاه‌های دامغان، گرمسار، میامی، معلمان، سمنان، شاهرود و طرود اجرا شد، ابراز داشت: برای این طرح‌ها ۲۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

میر رضایی بابیان اینکه توسعه و تکمیل زیرساخت برق سه مرکز سمنان، دامغان و شاهرود به اتمام رسید، تصریح کرد: برای این طرح ۱۲ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

وی از توسعه فیبر نوری در مسیر میامی-داورزن، شاهرود-میامی، شاهرود-طرود، طرود-معلمان، شاهرود-گرگان نیز خبر داد و اضافه کرد: این طرح‌ها در میامی، شاهرود و دامغان انجام شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان بابیان اینکه در شرکت مخابرات نیز طرح‌های خوبی در حال انجام است، اضافه کرد: توسعه شبکه فیبر نوری، تلفن همراه، تلفن ثابت دیتا، سیستم انتقال لیست پروژه‌های قابل افتتاح برای شهرستان‌های گرمسار، سمنان دامغان، شاهرود، میامی و بخش‌های مختلف ایوانکی، دیباج، مهدی‌شهر و بسطام است که اعتباری بالغ‌بر ۲۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان را شامل می‌شود.

استان سمنان در زمینه شاخص‌های پیشرفت الکترونیک رتبه دوم کشور را دارا است.

اضافه کردن دیدگاه جدید