مدیر توزیع برق شهرستان شاهرود گفت: 9 پروژه عمرانی برق‌رسانی هم‌زمان با 40 سالگی بهار انقلاب در این شهرستان افتتاح می‌شود.
هم‌زمان با 40 سالگی بهار انقلاب انجام می‌شود

افتتاح 9 پروژه در صنعت توزیع برق شهرستان شاهرود

مدیر توزیع برق شهرستان شاهرود گفت: 9 پروژه عمرانی برق‌رسانی هم‌زمان با 40 سالگی بهار انقلاب در این شهرستان افتتاح می‌شود.

جمال فرخ‌زاده در خصوص پروژه های مختلف هم‌زمان با 40 سالگی بهار انقلاب خبر داد و اظهار کرد: 9 پروژه عمرانی برق‌رسانی با اعتباری معادل 17 میلیارد و 167 میلیون ریال در شهرستان شاهرود افتتاح می‌شود.

وی افزود: اجرای این پروژه‌ها، باهدف ظرفیت‌سازی برای متقاضیان و مشترکان جدید، توسعه روشنایی معابر، ارتباط (رینگ) خطوط 20 کیلوولت، فیدرگیری از پست‌های فوق توزیع و افزایش قابلیت اطمینان به همراه پایداری شبکه انجام شده است.

مدیر توزیع برق شهرستان شاهرود ادامه داد: پروژه تجهیز و اصلاح دو باب پست زمینی با مبلغ یک میلیارد و 712 میلیون ریال، سه پروژه احداث یک‌هزار و 569 متر شبکه فشار متوسط به همراه نصب 12 ایستگاه توزیع برق با اعتبار چهار میلیارد و 602 میلیون ریال و دو پروژه برقراری دو فیدر از پست 230 کیلوولت سیار و رینگ فیدر جدید خاتم و شاهوار با هزینه یک میلیارد و 502 میلیون ریال ازجمله پروژه‌هایی است که در دهه فجر امسال افتتاح می‌شود.

فرخ‌زاده ادامه داد: پروژه دایر کردن یک‌هزار و 480 متر شبکه روشنایی معابر با مبلغ یک میلیارد و 620 میلیون ریال، پروژه احداث هشت هزار و 633 متر شبکه فشار ضعیف هوایی برای تأمین برق متقاضیان با اعتبار پنج میلیارد و 381 میلیون ریال و همچنین پروژه اصلاح و بهینه‌سازی 10 ایستگاه هوایی توزیع برق با مبلغ دو میلیارد و 350 میلیون ریال، از دیگر پروژه‌هایی است که در دهه فجر امسال افتتاح می‌شود.

وی با عنوان این‌که برق شهرستان شاهرود در زمینه توسعه شبکه‌ها و تأسیسات توزیع برق پس از انقلاب اسلامی، عملکرد 93 درصدی دارد، یادآور شد: قبل از انقلاب، 203 کیلومتر شبکه هوایی و زمینی در این شهرستان دایر بوده است.

مدیر توزیع برق شهرستان شاهرود خاطرنشان کرد: پس از انقلاب اسلامی تا به حال یک‌هزار و 879 کیلومتر شبکه هوایی و زمینی در این شهرستان احداث شده است.

فرخ‌زاده بیان کرد: همچنین قبل از انقلاب در بخش پست‌های توزیع برق، شهرستان شاهرود 92 پست داشت و بعد از انقلاب تا زمان حاضر یک‌هزار و 66 ایستگاه توزیع برق جدید ایجاد شده و نصب انشعاب برق چاه آب کشاورزی هم 12 انشعاب بوده که پس از انقلاب 395 اشتراک کشاورزی برق‌دار شده‌اند.

اضافه کردن دیدگاه جدید