شناسه : 1338
پنجشنبه 20 دى 1397 ساعت 12:46 2019-1-10 12:46:30
محمد کرم محمدی در نشست صمیمی  با حضور جمعی از فعالان فرهنگ و هنر شهرستان شاهرود افزود: در صورت اختصاص زمین، عملیات اجرایی ساخت این مجموعه آغاز می شود.
معاون استاندار و فرماندار شاهرود در جمع فعالان فرهنگ و هنر عنوان کرد:

اختصاص۴۰۰ میلیارد ریال برای ساخت مجتمع فرهنگی شاهرود

محمد کرم محمدی در نشست صمیمی با حضور جمعی از فعالان فرهنگ و هنر شهرستان شاهرود افزود: در صورت اختصاص زمین، عملیات اجرایی ساخت این مجموعه آغاز می شود.

محمد کرم محمدی در نشست صمیمی با حضور جمعی از فعالان فرهنگ و هنر شهرستان شاهرود افزود: در صورت اختصاص زمین، عملیات اجرایی ساخت این مجموعه آغاز می شود.

وی افزود: این مرکز فرهنگی و هنری شامل بخش های گوناگونی مانند سالن های سینما، آمفی تئاتر و رستوران است.

وی انتقاد هنرمندان از شرکت نکردن مسوولان در انجمن های فرهنگی را بجا و درست دانست و گفت: توجه به فرهنگ بومی باید در بین مسوولان بسیار جدی تر و پررنگ تر از فرهنگ وارداتی باشد چرا که گاهی ضربه هایی که به فرهنگ وارد می شود، جبران ناپذیر است.

معاون استاندار سمنان با بیان اینکه برای کمک به انجمن ها و تشکل های فرهنگی بومی باید در ارائه پروانه آن ها را در اولویت قرار داد، تصریح کرد: توجه نکردن به موضوعات فرهنگی و هنری باعث می شود شبکه های مجازی جای فرهنگ اصیل ایرانی را بگیرند.

محمدی یادآور شد: در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، با کمک انجمن های علمی، فرهنگی و هنری می توان زمینه های افزایش نشاط را در جامعه ایجاد کرد.

وی همچنین به برگزاری شانزدهمین نمایشگاه کتاب استان به میزبانی شاهرود هم اشاره کرد و افزود: شکسته شدن رکورد خرید کتاب در این نمایشگاه بیانگر فرهنگ غنی مردم شاهرود، شهر عالمان دین و اخلاق است.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید