شناسه : 1331
جمعه 14 دى 1397 ساعت 20:04 2019-1-4 20:04:19
به منظور بررسی و  رفع موانع صادرات محصولات و همچنین ترویج  صنعت گردشگری در شهرستان شاهرود جلسه ای با حضور  دکتر حسینی شاهرودی نماینده مردم شهرستانهای شاهرود و میامی در سالن جلسات این فرودگاه برگزار شد.
به منظور بررسی و رفع موانع صادرات محصولات و همچنین ترویج صنعت گردشگری در شهرستان شاهرود جلسه ای با حضور دکتر حسینی شاهرودی نماینده مردم شهرستانهای شاهرود و میامی در سالن جلسات این فرودگاه برگزار شد.
به منظور بررسی و  رفع موانع صادرات محصولات و همچنین ترویج صنعت گردشگری در شهرستان شاهرود جلسه ای با حضور دکتر حسینی شاهرودی نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی، آقای مهندس محمدی معاون استاندار و فرماندار شاهرود و دکتر حمیدپور مدیر فرودگاه بین‌المللی شاهرود و تنی چند از مسئولین این شهرستان و جمعی از سرمایه گذاران مطرح کشوری حوزه  گردشگری و صنعت بین المللی توریسیم و اکوتوریسم در سالن جلسات این فرودگاه برگزار شد.
در این جلسه دکترحسینی شاهرودی ضمن اشاره به ظرفیت های بسیار بالای شهرستان های شاهرود و میامی در زمینه های مختلف کشاورزی، صنعت و گردشگری، ابنیه ی تاریخی و  فرهنگی و همچنین فرودگاه بین‌المللی در منطقه، قول مساعد در جهت هر گونه همکاری و حمایت دولتی از طرح ها و پروژه های مختلف دادند.
موضوعات مهم مختلفی در خصوص توسعه صنعت بین المللی توریسیم و اکوتوریسم شهرستان های شاهرود و میامی مطرح گردید که می توان به برخی از آنها اشاره کرد . 
- توسعه زیرساخت های گردشگری در شرق استان 
- رویکرد اشتغال پایدار در پروژه های گردشگری 
- تاثیر ایجاد فرودگاه بین المللی شاهرود در تحول صنعت توریسم شرق استان
- ایجاد پایگاه گردشگری در جنگل ابر شاهرود 
- توسعه گردشگری شهر بسطام،اهمیت مفاخر و مشاهیر،اماکن مذهبی و تاریخی و محصولات کشاورزی بسطام 
 

اضافه کردن دیدگاه جدید