شناسه : 1281
يكشنبه 6 آبان 1397 ساعت 20:17 2018-10-28 20:17:10
امام جمعه شاهرود بابیان اینکه استان سمنان نیازمند توسعه متوازن است، گفت: استاندار و مدیران کل، استان را به‌صورت منظومه ببینند.
امام جمعه شاهرود بابیان اینکه استان سمنان نیازمند توسعه متوازن است، گفت: استاندار و مدیران کل، استان را به‌صورت منظومه ببینند.

حجت‌الاسلام عباس امینی در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل راه و ترابری استان سمنان به میزبانی تالار شهید بهشتی شاهرود ضمن بیان اینکه انتظار می‌رود استاندار و مدیران کل، استان را به‌صورت منظومه ببینند، ابراز داشت: چاق و لاغر شدن بخش‌های مختلف شهرها به نفع استان سمنان نیست.

وی بابیان اینکه اداره کل راه و ترابری سابقه بیش از ۶۰سال دارد که نباید دست‌اندازهای دو سال اخیر مجدد تکرار شود، افزود: قانون می‌تواند در مواردی به نفع مردم تفسیر شود و اگر بنا باشد همان دست‌اندازی‌ها باشد خدمت به مردم محسوب نخواهد شد.

امام‌جمعه شاهرود بابیان اینکه توقع حل شدن مشکلات دوره‌های پیشین مدیریتی از گروه جدید مدیران استان سمنان وجود دارد، بیان کرد: در هر دوره‌ای می‌بایست مسائل و مشکلات مردم و معیشت آن‌ها به‌صورت خاص پیگیری و حل شود، از سوی دیگر مدیران کل باید خدمات خود را به‌کل شهرهای استان سوق دهند تا تمام منطقه با توسعه متوازن روبرو باشد.

امینی افزود: در شرایطی که دشمن می‌کوشد تا با انواع دسیسه‌ها گسست اجتماعی ایجاد کند و به انقلاب و نظام ضربه وارد کند باید بیش از پیش وحدت و انسجام را در حوزه خودمان تقویت کنیم که در این وادی انتظار از مسئولان بیش از مردم است.

اضافه کردن دیدگاه جدید