شناسه : 1280
يكشنبه 6 آبان 1397 ساعت 20:11 2018-10-28 20:11:11
معاون حقوقی امور مجلس وزارت راه و شهرسازی بابیان اینکه خواهان جابه‌جایی اداره کل راه و ترابری استان سمنان نیستیم، گفت: نگاه ما در حوزه راه باید شریانی و توسعه‌ای باشد.
معاون حقوقی امور مجلس وزارت راه و شهرسازی بابیان اینکه خواهان جابه‌جایی اداره کل راه و ترابری استان سمنان نیستیم، گفت: نگاه ما در حوزه راه باید شریانی و توسعه‌ای باشد.

علیرضا محفوظی در آیین معارفه و تکریم مدیرکل راه و ترابری استان سمنان به میزبانی سالن شهید بهشتی شاهرود بابیان اینکه اداره کل راه و ترابری استان سمنان که در شاهرود مستقر است باید به‌کل کشور خدمات ارائه دهد، ابراز داشت: با نگاه شبکه‌ای که در حوزه راه‌ها وجود دارد باید بستر لازم برای پیشرفت و آبادانی کشور فراهم شود و ما به‌عنوان مسئول باید نگاهمان در این راستا متمرکز بر توسعه متوازن باشد.

وی افزود: با توجه به اهمیت راه‌ها، نگاه ما باید شریانی و توسعه‌ای و باهدف فعالیت و ارائه خدمات لازم به‌کل کشور باشد بنابراین مجموعه‌های استانی حوزه راه مدام رصد و پایش می‌شوند و از نزدیک بر روند پروژه‌ها نظارت خواهد شد.

معاون حقوقی امور مجلس و استان‌های وزارت راه و شهرسازی بابیان اینکه خواهان جابه‌جایی اداره کل راه و ترابری از شاهرود نیستیم، ابراز داشت: تنها قصد و نیت وجود همین اداره کل در شاهرود با خدمات، امکانات، اختیارات و اعتبارات بیشتر است به همین جهت مدیر کلی را انتخاب کردیم تا بیش از گذشته و با تجاربی که در اختیار دارد و با نگاه توسعه‌ای بتواند بهترین خدمات ارائه دهد.

محفوظی در ادامه تصریح کرد: باید در راستای توسعه، زیرساخت‌های لازم را فراهم کرد ازاین‌رو طرح‌ها و پروژه‌های حوزه راه و ترابری باید به‌گونه‌ای باشد که موجب پیشرفت و توسعه شود.

وی افزود: باید به اصول و اشتراکات عنایت کافی را داشت لذا در شرایط کنونی وحدت و انسجام بین همه قوا در این برهه باید سرلوحه امور باشد قطعاً در این شرایط حاصل کار خوب حمایت مردم از مسئولان خواهد بود.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید