نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس از اجرای سه طرح ورزشی و تفریحی در شاهرود خبر داد و گفت: این طرح‌ها شامل استادیوم ۱۵هزارنفری، چمن مصنوعی شهید اکبری و پارک بانوان شاهرود می‌شود.
نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس:

۳ طرح ورزشی و تفریحی در شاهرود اجرا می‌شود

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس از اجرای سه طرح ورزشی و تفریحی در شاهرود خبر داد و گفت: این طرح‌ها شامل استادیوم ۱۵هزارنفری، چمن مصنوعی شهید اکبری و پارک بانوان شاهرود می‌شود.

سید حسن حسینی شاهرودی بابیان اینکه سه طرح استادیوم ۱۵هزارنفری، چمن مصنوعی شهید اکبری و پارک بانوان شاهرود باهدف ترویج فرهنگ ورزش عمومی، نشاط اجتماعی، تندرستی و تفریحی اجرا می‌شود، تأکید کرد: این پروژه‌ها با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی مسئولان شهرستانی، استانی و کشوری به حمدالله به‌زودی اجرا می‌شوند تا شاهد رشد خوبی درزمینهٔ زیرساخت‌های ورزشی شهرستان باشیم.

وی درباره نخستین طرح از سه‌گانه طرح‌های ورزشی شاهرود و بابیان اینکه رئیس شرکت نوسازی اماکن ورزشی کشور در بازدیدی از ورزشگاه شهید اکبری و استادیوم ۱۵هزارنفری شاهرود خوشبختانه دستورات خوبی را در حوزه زیرساخت‌های ورزشی داده است، افزود: استادیوم ۱۵ هزارنفری شاهرود که از سال۸۷ رهاشده بود خوشبختانه با پیگیری‌های صورت گرفته تا پایان سال۹۸ به‌طور کامل راه‌اندازی می‌شود.

تکمیل دو طرح ورزشی تا پایان سال۹۸

نماینده شاهرود و میامی در مجلس بابیان اینکه وزیر ورزش و جوانان به قول خود درزمینهٔ استادیوم شاهرود عمل کرد و در هفته گذشته شاهد تخصیص مبالغ و تعیین پیمانکار برای تکمیل این ورزشگاه بودیم، گفت: با تخصیص اعتبار ۱۰ میلیارد تومانی برای این طرح، شاهد تکمیل فاز نخست آن در پنج‌هزارنفری شامل رختکن، زمین چمن و ... تا پایان سال جاری خواهیم بود.

حسینی شاهرودی بیان کرد: کلنگ فاز دوم استادیوم ۱۵ هزارنفری شاهرود نیز در انتهای سال جاری بر زمین می‌خورد و امیدواریم تا پایان سال۹۸ شاهد تکمیل هر دو فاز این استادیوم بزرگ باشیم.

وی درباره دومین زیرساخت ورزشی شاهرود نیز گفت: زمین خاکی فوتبال شهید اکبری بااعتبار بالغ‌بر یک میلیارد تومان طبق دستور رئیس شرکت نوسازی اماکن ورزشی کشور به چمن مصنوعی مجهز می‌شود که امیدواریم جوانان ما بتوانند از این زیرساخت نیز استفاده کافی را ببرند.

کلنگ‌زنی پارک بانوان شاهرود به‌زودی

نماینده شاهرود و میامی با اشاره به‌ضرورت توسعه کمی و کیفی مسابقات مختلف به‌خصوص در بخش بانوان شهرستان شاهرود، گفت: از بین ۲۱۲ قهرمان شاهرودی در رشته‌های مختلف ورزشی ۱۱۰ نفر بانوان هستند و این امر این نشان‌دهنده سهم بزرگ این قشر از جامعه در حوزه ورزشی شاهرود دارد لذا باید در راستای زیرساخت‌های ورزش بانوان تلاش مضاعفی داشت.

حسینی شاهرودی بابیان اینکه طرح پارک بانوان شاهرود توسط شهرداری آماده‌شده و به‌زودی کلنگ می‌خورد، تأکید کرد: آرزوی دیرینه مردم شاهرود و مسئولان در ربع قرن پیش زیرا سختی بود که بانوان بتوانند در سه حوزه ورزشی، تفریحی و بازارچه‌هایی برای فروش محصولات تولیدی خانگی خود داشته باشند که خوشبختانه این امر در حال تحقق است.

وی افزود: ما همیشه دغدغه ایجاد پارکی را برای بانوان داشتیم که بتوانند به راحتی ورزش کرده و همچنین در بعد مهارت‌آموزی و عرضه محصولات تولیدی‌شان نیز موفق عمل کنند که خوشبختانه در این حوزه شاهد اقدامات خوبی در آینده نزدیک خواهیم بود.

اضافه کردن دیدگاه جدید