شناسه : 1117
سه شنبه 15 اسفند 1396 ساعت 18:10 2018-3-6 18:10:11
نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی به ریاست محترم جمهور و وزرای کار، تعاون و رفاه اجتماعی و نیز راه و شهرسازی، رفع اهم مشکلات و مطالبات حوزۀ انتخابیه خود را خواستار شد.
نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی به ریاست محترم جمهور و وزرای کار، تعاون و رفاه اجتماعی و نیز راه و شهرسازی، رفع اهم مشکلات و مطالبات حوزۀ انتخابیه خود را خواستار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شاهرود و میامی، دکتر حسینی شاهرودی طی تذکر شفاهی قبل از ظهر امروز (سه‌شنبه 15 اسفند 96) با تبریک میلاد باسعادت زهرای مرضیه سلام‌الله علیها، از ریاست محترم جمهور خواست با توجه به مشکلات جدی به وجود آمده برای باغداران و کشاورزان استان سمنان به علت سرمازدگی سال 95 خصوصاً در شرق استان که ستاد حوادث غیرمترقبه کشور مبلغ 250میلیارد تومان را به این امر اختصاص داد، دستور فرمایند که سازمان برنامه‌وبودجه کشور نسبت به تأمین و تخصیص این اعتبار اقدام نماید. همچنین دستور فرمایند که بانک‌ها در استمهال وام این کشاورزان عزیز حادثه‌دیده اقدام نموده در غیر این صورت هستی این کشاورزان درخطر خواهد بود. همچنین با توجه به نیاز کشاورزان در صادرات محصولات کشاورزی خود در شرق استان دستور طرح مرز هوایی شاهرود در هیئت محترم دولت را صادر فرمایند چراکه مردم استان منتظر عنایت شما هستند.

نایب‌رئیس فراکسیون کار مجلس ضمن تشکر از وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در پیگیری مستمری بازنشستگان فولاد در سال 96 و همچنین بودجه 97 از ایشان خواست برابر وعده‌ای که در جمع نمایندگان داده‌اند نسبت به پرداخت حقوق بهمن و اسفند و عیدی بازنشستگان فولاد اقدام نمایند.

نماینده مردم شاهرود و میامی با تشکر از وزیر محترم راه و شهرسازی و مدیران ایشان در شرکت فرودگاه‌ها و سازمان هواپیمایی و مدیران عامل هواپیمایی هما و ماهان در حمایت از فرودگاه‌های استان سمنان و برقراری پروازهای تهران شاهرود مشهد، مساعدت ویژه در پرداخت اضافه‌کاری و حق مأموریت نیروهای زحمتکش راهداری استان را نیز مطالبه کرد و نیز بررسی و اقدام و نیز علت تأخیرات طولانی در پرداخت حقوق کارگران شرکت تراورس راه‌آهن شمال شرق را جویا شد.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی از وزیر محترم راه خواست تا دستور لازم نسبت به تکمیل باند دوم محور عباس‌آباد کهک در شهرستان میامی که پرحجم‌ترین و پرحادثه‌ترین کریدور زائرین آقا علی ابن موسی‌الرضا است را صادر نمایند./

 

اضافه کردن دیدگاه جدید