سخنرانی ها

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس:

اصلاح محصولات و تغییر در شیوه‌های نگهداری در دستور کار است

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم توسعه صادرات محصولات کشاورزی گفت: اصلاح محصولات و تغییر در شیوه‌های نگهداری آنان در دستور کار است.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس:

مدیرانی که در مسیر خدمت‌رسانی به مردم نیستند باید حذف شوند/ امکان سوخت‌گیری هواپیما در فرودگاه شاهرود ایجاد شد

حسینی شاهرودی در نشست شورای اداری شاهرود گفت: انتظار ما از مدیران شهرستانی این است که شرایط را برای خدمتگزاری به مردم در شهرستان آماده کنند و آن‌طور که رئیس جمهور گفت، هم...

نماینده مردم شاهرود و میامی:

تشکل های اقتصادی به دنبال صادرات محصولات کشاورزی باشند

عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تشکل ها و تعاونی ها باید با اراده قوی و جدیت بیشتر به عرصه صدور محصولات کشاورزی و باغی گام بگذارند.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس:

زنان حقوق خود را مطالبه کنند/ ضرورت توجه به سهم مدیریتی زنان

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، خواستار تقویت نقش بانوان در جامعه شد و گفت: بانوان باید در این راه مطالبه گر باشند تا این جایگاه توسط خودشان تقویت شود.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی:

قوانین تعاونی‌ها دست و پاگیر است/ سهم ۳ درصدی تعاونی‌ها از اقتصاد

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه برخی قوانین در حوزۀ تعاونی‌ها دست و پا گیر هستند، گفت: این امر باعث شده سهم تعاونی‌ها تنها سه درصد باشد...

حسینی شاهرودی:

رأی اعتماد به وزیران کم سابقه بود/ مجلس در کنار دولت است

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، گفت: همراهی مجلس و دولت باعث شد تا انتخاب وزرا با رأی اعتمادی کم سابقه بدون کمترین تنش صورت گیرد.

دکتر حسینی شاهرودی، نماینده مردم شاهرود و میامی و دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس

نماینده مردم شاهرود و میامی در برنامه گفت و گوی "جریان"

دکترحسینی شاهرودی در گفت وگوی برنامه جریان، پیرامون مناطق آزاد تجاری گفت: ما هنوز نتوانسته ایم الگو و پایلوتی برای مناطق آزاد پیاده کنیم و در فرآیندها اشتباه داشته و برن...

نماینده مردم شاهرود و میامی تأکید کرد:

افزایش سطح همکاری ها و گسترش مناسبات اقتصادی ایران و یونان

دکتر حسینی شاهرودی در سفر سه روزه اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در آتن بر افزایش سطح همکاری ها و گسترش روابط اقتصادی ایران و یونان تأکید کرد.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس:

انقلاب اسلامی آرمان مردم فلسطین را زنده کرد

نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی در ایران و هدایت های امام خمینی(ره)، آرمان مردم فلسطین که در حال فراموشی بود، با...

دکترحسینی شاهرودی؛

تخصيص اعتبار براى مشاغل روستايى در سال جارى

دكترحسينى شاهرودى در جمع مردم كلامو با اشاره به تخصيص اعتبار براى مشاغل روستايى در سال جارى، خواستار جذب و مشاركت آنها شد.

صفحات