سخنرانی ها

حسینی شاهرودی:

اعتبارات دهیاری ها ۳۰۰درصد افزایش یافت/ اشتغال روستایی در اولویت

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه طبق مصوبه مجلس اعتبارات دهیاری های کشور ۳۰۰درصد افزایش یافت، گفت: این امر می تواند در توسعه روستایی نقش آف...

حسینی شاهرودی در تذکر شفاهی:

لزوم بازپرداخت وجوه گندمکاران با توجه به فرا رسیدن فصل کشت

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس گفت: جهت تسریع در بازپرداخت وجوه گندم کشاورزان با توجه به اینکه فصل کشت مجدد فرا رسیده، اقدامات اصولی تدارک دیده شود.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس:

اصلاح محصولات و تغییر در شیوه‌های نگهداری در دستور کار است

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم توسعه صادرات محصولات کشاورزی گفت: اصلاح محصولات و تغییر در شیوه‌های نگهداری آنان در دستور کار است.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس:

مدیرانی که در مسیر خدمت‌رسانی به مردم نیستند باید حذف شوند/ امکان سوخت‌گیری هواپیما در فرودگاه شاهرود ایجاد شد

حسینی شاهرودی در نشست شورای اداری شاهرود گفت: انتظار ما از مدیران شهرستانی این است که شرایط را برای خدمتگزاری به مردم در شهرستان آماده کنند و آن‌طور که رئیس جمهور گفت، هم...

نماینده مردم شاهرود و میامی:

تشکل های اقتصادی به دنبال صادرات محصولات کشاورزی باشند

عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تشکل ها و تعاونی ها باید با اراده قوی و جدیت بیشتر به عرصه صدور محصولات کشاورزی و باغی گام بگذارند.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس:

زنان حقوق خود را مطالبه کنند/ ضرورت توجه به سهم مدیریتی زنان

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، خواستار تقویت نقش بانوان در جامعه شد و گفت: بانوان باید در این راه مطالبه گر باشند تا این جایگاه توسط خودشان تقویت شود.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی:

قوانین تعاونی‌ها دست و پاگیر است/ سهم ۳ درصدی تعاونی‌ها از اقتصاد

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه برخی قوانین در حوزۀ تعاونی‌ها دست و پا گیر هستند، گفت: این امر باعث شده سهم تعاونی‌ها تنها سه درصد باشد...

حسینی شاهرودی:

رأی اعتماد به وزیران کم سابقه بود/ مجلس در کنار دولت است

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، گفت: همراهی مجلس و دولت باعث شد تا انتخاب وزرا با رأی اعتمادی کم سابقه بدون کمترین تنش صورت گیرد.

دکتر حسینی شاهرودی، نماینده مردم شاهرود و میامی و دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس

نماینده مردم شاهرود و میامی در برنامه گفت و گوی "جریان"

دکترحسینی شاهرودی در گفت وگوی برنامه جریان، پیرامون مناطق آزاد تجاری گفت: ما هنوز نتوانسته ایم الگو و پایلوتی برای مناطق آزاد پیاده کنیم و در فرآیندها اشتباه داشته و برن...

نماینده مردم شاهرود و میامی تأکید کرد:

افزایش سطح همکاری ها و گسترش مناسبات اقتصادی ایران و یونان

دکتر حسینی شاهرودی در سفر سه روزه اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در آتن بر افزایش سطح همکاری ها و گسترش روابط اقتصادی ایران و یونان تأکید کرد.

صفحات